O nas

Od początku...

Rok 2009

Pierwsze kroki w branży reklamowej stawiamy zaczynając pracę w agencji reklamowej w Katowicach. Praktycznie zerowe doświadczenie i pierwsze lata na zdobywaniu doświadczeń zawodowych.

Jako specjaliści od komunikacji wizualnej i reklamy wiemy, że każdy firma i podmiot potrzebują odpowiednich rozwiązań. Odpowiednia reklama służy rozwojowi i odnoszeniu sukcesów.

W dobie wszechobecnych mediów i zmian na rynku oferujemy niebanalne spojrzenie i ogromne doświadczenie. Wielu naszych stałych klientów jest tego dowodem

Firma WrapStudio

Powstała na bazie doświadczeń aplikatorów, montażystów drukarzy oraz grafików. Współpracujemy z najlepszymi podmiotami z naszej branży. Wszystko po to by dostarczyć profesjonalne rozwiązania z zakresu reklamy, brandingu i marketingu wizualnego.

Nasza oferta dostosowana
do Twoich potrzeb

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą projektowania graficznego, aplikacji i montaży folii na każdym rodzaju powierzchni, banerów, poligrafii, gadżetów reklamowych, tablic reklamowych, banerów, plakatów, fototapet oraz reklam przeznaczonych dla każdego rodzaju działalności.

Zakres naszego działania

Realizujemy głównie zlecenia na terenie województwa śląskiego, jednak pracujemy również na terenie całego kraju.

W przypadku zamówień składanych na terenie całej aglomeracji śląskiej świadczmy nieodpłatnie usługi pomiarowe i doradcze.

Wiesz że musisz zainwestować w rozwój swojej firmy, ale nie wiesz jak ?

Pozwól że Ci pomożemy …

0
Oklejonych
pojazdów
0
Lat w branży
reklamowej
0
Zrealizowanych
projektów

Przedstawiamy

Kilka liczb

Misja i cele

Badamy, interpretujemy, rozpoznajemy i realizujemy

to nasza misja i nasze codzienne wyzwania.

Podążamy za trendami i proponujemy innowacyjne rozwiązania pod szeroko pojęty rynek outdoor.

Wychodzimy z pomysłem, wdrażamy i z sukcesem go realizujemy.

Doświadczenie płynące z pasji i realizowania najbardziej niecodziennych pomysłów pozwala nam być innowacyjną agencją reklamową.

Czy wiesz że :

Pierwszą agencję reklamową otworzył Volney B. Palmer. Rzecz miała miejsce w USA, w Filadelfii w 1850 roku. Agencja zajmowała się umieszczaniem reklam dostarczonych przez jej klientów w różnych czasopismach.

Czy wiesz że :

Pierwsza reklama pojawiła się około 3000 roku p.n.e. w Tebach. Było to ogłoszenie napisane na papirusie. Informowało o nagrodzie pieniężnej za znalezienie niewolnika.

Czy wiesz że :

W 1856 roku Mathew Brady stworzył pierwszą nowoczesną reklamę, którą umieścił w gazecie New York Herald oferując w niej usługi fotograficzne. W tym czasie wszystkie gazetowe reklamy wyglądały tak samo. Użycie przez niego większych, wyróżniających się fontów spowodowało zainteresowanie i sensację. Jeszcze w tym samym roku Robert Bonner zamieścił pierwszą całostronną reklamę w gazecie.

Współpraca

Jeśli prowadzisz agencję reklamową / drukarnię,
i jesteś zainteresowany współpracą napisz.

Email
biuro@wrapstudio.pl

Telefon
+48 570 056 509
+48 733 511 634

Adres
Wrapstudio Sp.z o.o.
ul.Dębowa 6/1u
40-102 Katowice

Możemy się pochwalić wieloletnią współpracą z innymi firmami z branży reklamowej. W niektórych relacjach biznesowych nasza wspólpraca wciąż się rozwija z czego jesteśmy szczególnie dumni.

Masz braki kadrowe ? Nie masz odpowiedniego zaplecza produkcyjnego ? Dostałeś nietypowe zlecenie od klienta którego nie możesz “ugryźć” ? Myślimy że mamy na to rozwiązanie.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą projektowania graficznego, aplikacji i montaży folii na każdym rodzaju powierzchni, banerów, poligrafii, gadżetów reklamowych, tablic reklamowych, banerów, plakatów, fototapet oraz reklam przeznaczonych dla każdego rodzaju działalności.